3 yılda / 8 konferans
Sayısız eğitim

https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2015/12/Selim-BW-e1501790736828-320x293.jpg
Prof. Dr.

Selim YAZICI

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi

Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Halen İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Bölümü’nde Profesör olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Marmara Üniversitesi, Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nde misafir öğretim üyesi olarak ders vermektedir.


Verdiği dersler ve yayınları

İşletme Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Sürekliliği Yönetimi, Girişimcilik, Uluslararası İşletmecilik, Örgütsel Davranış, İş Ahlakı, Dijital Sigortacılık ve Kurumsal Yönetim konularında lisans ve lisansüstü düzeyinde dersler vermektedir.

Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programında, sektörde yoğun biçimde kullanılan Proje Yönetimi (Project Management) dersini vermektedir. Ders kapsamında proje yönetimi metodolojisi ile iş yapma yöntemlerinin yanısıra, MS Project programı yardımı ile proje yönetim süreci de aktarılmaktadır.

“İş Sürekliliği Yönetimi” (Türkmen Kitabevi, 2013), “E-Öğrenme: İnsan Kaynakları Eğitiminde Stratejik Dönüşüm” (Alfa Yayınları, 2004), “Elektronik Sigortacılık” (Der Yayınları, 2002) ve “Öğrenen Organizasyonlar” (Alfa Yayınları, 2001) başlıklı yayınlanmış dört kitabı bulunmaktadır.

AIB (Academy of International Business), KalDer (Türkiye Kalite Derneği) ve TMMOB Makine Mühendisleri Odası Birliği üyesidir.

Detaylı Bilgi: www.selimyazici.net

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/selimyazici

 Make

Connection

Follow John


Meet

Company


https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2015/12/logo_inner.png

satinalmadergisi.com

Satınalma Dergisi

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin Dergisi


buyernetwork.net

Buyer Network

Endüstriyel Ticaretin Adresi. Ürün ve Hizmet alım ve satışlarınızı bu portal üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ziyaret Etstartupvadisi.com

Startup Vadisi

Startup Vadisi.com içerisinde teknoloji odaklı girişimler, yeni ürün ve hizmetler hakkında en son haber ve yazılar yer almaktadır.

Ziyaret et

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !


 

 

 

This will close in 20 seconds