Sosyal Girişimcilik ve
Yönetimde Kadın 20 Mart 2019

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Beyazıt

Mesleki Etkinlik
https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2017/07/satinalmacep1.png
Akıllı Satınalma Asistanı

Satınalma Cep

Sosyal Girişimcilik ve Yönetimde Kadın


Sosyal Girişimcilik ve Yönetimde Kadın Konferansında Türkiye’nin önde gelen şirketleri ve STK yöneticileri iş ve sosyal yaşamda kadını konuştu. Çok geniş katılımla gerçekleşen konferansta alanında başarı sahibi yöneticiler bilgi ve deneyimlerini aktardılar.

Buyer Network Women Leaders tarafından organize edilen konferansta, Prof. Dr. Murat ERDAL, açılış konuşmasında, sivil toplum örgütleri ve onların değerli yöneticilerinin katılımı ve katkıları ile gerçekleştirilen etkinliğin önemli bir adım olduğunu vurguladı.

Prof. Dr. Murat ERDAL

Buyer Network’ün Business ve Social markaları ile çok hızlı büyüdüğünün altını çizen  Prof. Dr. Murat Erdal bugün 7.200’den fazla firma ve profesyonel üyesi ile güçlü bir aile olduğunu belirtti. Prof. Erdal, “Business Üyelerimiz, kulüp çatısı altında zengin iş çevresi ile birlikte; müşteri farkındalığı, marka farkındalığı, marka düşüncesi, marka tercihi ve satınalma niyeti aşamalarında güvenli ilişkiler geliştirip ticaret hacmini büyütürler” dedi.

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Komsuoğlu böyle güzel bir konferansa ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını dile getirdi.

Birinci oturumun başlanlığını Ünsped Gümrük Müşavirliği Kurumsal İletişim & İnsan Kaynakları Müdürü Sn. Fazilet PATIR yaptı.

Sn. Fazilet Patır, Ünsped çatısı altında kurulan UGM Kadın Liderliği Gelişim Komitesi ve yürütmüş oldukları çalışmalar hakkında kısaca bilgi verdi. Ayrıca Benjamin Button Kadınları Grubu ve faaliyetlerini açıkladı.

İlk oturumda sırasıyla; Tezmaksan San. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Fatma AYDOĞDU,  Çocuk Eğitim Derneği Genel Koordinatörü Sn. Melike ARGİŞ, İstanbul Devlet Operası Sanatçısı, Dublaj Sanatçısı, C Majör Şefi Sn. Özlem ABACI,  Gençlik Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni, BPW İstanbul Maiden’s Tower İş ve Kadınlar Derneği Kurucu Başkanı Sn. Yücel CANYARAN konuşmalarını gerçekleştirdi.

İkinci oturumun başkanlığı İstanbul Üniversitesi, Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Elif HAYKIR HOBİKOĞLU gerçekleştirdi. İstanbul Üniversitesi’nin yürütmüş olduğu kadın çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Oturumda sırasıyla, VSY Biyoteknoloji Genel Müdürü Sn. Özge ALTUNBAŞ, KPMG Türkiye, Denetim ve Güvence Hizmetleri Bölüm Başkanı Sn. Nesrin TUNCER, BASF Beslenme Sağlık Satış Direktörü Sn. Tanju CEPHELİ ve Sera Group CFO’su Sn. Damla Şener AKKAYNAK sunumlarını yaptı.


Sosyal medyada

Takip EdinYÜKSEK LİSANS PROGRAMI

Tedarik Zinciri Yönetimi


https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2017/07/sosyal-bilimler-1-e1516284839720.png

Akıllı Asistanınız

Satınalma Cep

7/24 Hızlı teklif toplama ve teklif verme, tedarikçi firma sayfaları, ürünler, fırsatlar, e-öğrenme, kişisel gelişim, sektörel haberler, fuarlar, şirket satınalma check-up Satınalma Cep Uygulamasında. Apple ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz.
https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2017/07/satinalmacep1.png


7. Yılında. Aylık basılı ve e-dergi.

Satınalma Dergisi

Ticarete ve Sanayiye Yön Verenlerin Dergisi, Satınalma, Tedarik Zinciri, Üretim, Planlama, Lojistik, Hukuk, İhale, Yazılım, Teknoloji, Tedarikçi İlişkileri. Apple Store, Google Play Store ve Dergilik üzerinden takip edebilirsiniz. #B2B

Ziyaret Et

https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2018/04/dergiler.jpeg


Teknoloji & Yenilikçilik

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Kurumsal Pazarın 3 Doğrusu; Satınalma Cep, Satınalma Dergisi, Buyer Network Satınalma Kulübü. B2B’de Sistem Bütünlüğü

Ziyaret Et

https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2018/05/IMG_4051.jpeg

Satınalma ve Tedarik Zinciri Eğitimleri


 

 

 

This will close in 20 seconds