Yönetici Yerleştirme Programı
Buyer Network. net

İş Dünyası ve Pazaryeri

Buyer Network Business

CV MODÜLÜ
https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2020/09/WhatsApp-Image-2020-09-01-at-13.08.27.jpeg
9.000 + Firma ve Yönetici Üyesi

Değer Yaratan Network

Buyer Network Yönetici Yerleştirme Programı


Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Program öğrencilerimize eğitim süreci ve sonrasında destek olma amacıyla işbirliklerimizi geliştiriyoruz. Programa devam eden öğrencilerimiz Buyer Network Ailesinde yerini alırken diğer taraftan da yönetici araştırması ve stratejik insan kaynakları danışmanlığı konusunda uluslararası bir şirketle uygun iş pozisyonlarını değerlendirebilecekler. Öncelikle BuyerNetwork.net içerisinde yer alan profesyonel üyelik paket sahiplerinin özgeçmiş (CV) modülünü tam olarak doldurmaları gerekmektedir.

9.000’den fazla firma ve yönetici üyesi ile BuyerNetwork.net İş ve Ticaret Platformu yönetici yerleştirme konusunda güçlü adımlar atıyoruz.

Prof. Dr. Murat ERDAL

Buyer Network kurucu ortağı Prof. Dr. Murat ERDAL konuşmasında, “Platform üzerinde faaliyetlerimizi iki kısımda topladık: ticaret-pazaryeri ve iş dünyası. Üyeliklerimizi de kurumsal (firma) ve bireysel üyelikleri (çalışan, öğrenci) oluşturduk” dedi.

“Firma ve çalışanlarımıza 360 derece hizmet verme prensibi ile yolumuza devam ediyoruz.”

Prof. Dr. Murat Erdal iş birliği ile ilgili olarak şu değerlendirmelerde bulundu:

Buyer Network şirket üyelerimiz, ürün ve hizmet satışlarını e-ticaret pazaryeri tarafında yürütürken tüm paydaşlarımıza iş bulma ve yönetici yerleştirme imkanları sağladık. Öğrenme merkezimizde mesleki bilgi seviyesini yükseltici eğitim dokümanları hazırladık. Aynı zamanda konferans, yüz yüze kurumsal eğitim ve pazarlama araştırmaları konusunda yeni imkanlar sunuyoruz.

Yönetici yerleştirme, CV yönlendirme, iş ilanları olmak üzere insan kaynakları konusunda hızlı çözüm üretmekten mutluyuz.

Farklı sektörlerde ve farklı kültürlerde; tasarım, üretim, satış ve pazarlama süreçlerini kapsayan değer zincirinin tamamında olmak üzere, Organizasyonel Dönüşüm ve Tasarımı, Değişim Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynaklarının yapılandırılması, Organizasyonel Gelişim, Yetenek Yönetimi, Değerlendirme Merkezi Süreci, Ücret Yönetimi, İnsan Kaynaklarının temel unsurlarının tasarlanması ve yönetilmesi konularında iş ortaklarımızla çözümler üretiyoruz.


Sosyal medyada

Takip EdinYönetici Araştırma

İnsan Kaynakları Çözümleri


https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2020/09/WhatsApp-Image-2020-08-20-at-12.54.17.jpeg

Akıllı Asistanınız

Satınalma Cep

7/24 Hızlı teklif toplama ve teklif verme, tedarikçi firma sayfaları, ürünler, fırsatlar, e-öğrenme, kişisel gelişim, sektörel haberler, fuarlar, şirket satınalma check-up Satınalma Cep Uygulamasında. Apple ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz.
https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2017/07/satinalmacep1.png


9. Yılında. Aylık basılı ve e-dergi.

Satınalma Dergisi

Ticarete ve Sanayiye Yön Verenlerin Dergisi, Satınalma, Tedarik Zinciri, Üretim, Planlama, Lojistik, Hukuk, İhale, Yazılım, Teknoloji, Tedarikçi İlişkileri. Apple Store, Google Play Store ve Dergilik üzerinden takip edebilirsiniz. #B2B

Ziyaret Et

https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2018/04/dergiler.jpeg


Teknoloji & Yenilikçilik

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Kurumsal Pazarın 3 Doğrusu; Satınalma Cep, Satınalma Dergisi, Buyer Network Satınalma Kulübü. B2B’de Sistem Bütünlüğü

Ziyaret Et

https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2020/09/Tinova_logo.jpeg