4 yılda / 11 konferans
Sayısız eğitim

https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2018/02/adil-e1517994842848-320x293.jpg
Arş. Gör.

Adil ÜNAL

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmakta olan Adil Ünal, “Tedarik Zinciri Yönetimi” alanında Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Trakya Bölgesi Lojistik Master Planı’nın hazırlanmasında görev almış, ayrıca İstanbul Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Birimi desteği ile “Lojistik Merkez Yönetimi: İstanbul ili Potansiyel Lojistik Merkez Alanları Üzerine Bir Araştırma” başlıklı yüksek lisans tezini 2013 yılında tamamlamıştır. Bu çalışmayı İstanbul için çevre düzeni planlarında önerilen lojistik merkez alanları üzerinden gerçekleştirmiş ve saha ziyaretlerinde bulunmuştur.

2014 yılında İstanbul Üniversitesi Teknokenti bünyesinde Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. kurucu ortağı olarak yazılım sektöründe projeler geliştirmeye başlamıştır. Teknolojiye duyduğu tutkuyu akademik birikimi ile birleştiren inovatif projeler yönetmektedir.

Halen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme alanında doktora öğrenimine devam etmekte olan Ünal, Tedarik Zinciri Yönetimi alanında çalışmalarını sürdürmektedir.


Sosyal Bilimler Enstitüsü

https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2017/07/sosyal-bilimler-1-e1516284839720.png

Endüstriyel Ticaret.com

E-Ticaret Platformu

E-Ticaret Platformu ve İş Çevresi (Networking)
https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2015/12/bn-turkey-2.png

Üye olun
SatinalmaDergisi.com

Satınalma

Ticarete Yön Verenlerin Dergisi

https://tedarikzinciri.org/wp-content/uploads/2017/07/Eylul_SATINALMA_Dergisi.jpg

Ziyaret et
startupvadisi.com

Startup Vadisi

Startup Vadisi.com içerisinde teknoloji odaklı girişimler, yeni ürün ve hizmetler hakkında en son haber ve yazılar yer almaktadır.

Ziyaret et

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !


 

 

 

This will close in 20 seconds