Yüksek Lisans, Yüksek Hedefler
Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı


SATINALMA DERGİSİ TEMMUZ 2021 YAYINLANDI

Satinalma_Dergisi_Sayi_103.jpeg

Değerli yöneticiler,

Yılı yarıladık. Aşılama yaş aralığı genişledi. Pandemi ortadan kalkmış değil. Kontrolü bırakmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sonbahardan başlayarak eski günlere döneceğimizi ümit ediyoruz. Açıkçası geçmişin güzel günlerini özledik. Tüm aileleri ilgilendiren okul sınavları geride kaldı. Stres bir nebze olsun azaldı. Temmuz ve Ağustos ayları için yıllık izin planlamaları başladı. Sıcakları dalga dalga hissediyoruz. Öncelikle tatile çıkma fırsatı yakalayanlara keyifli tatiller dilerim.

Dergi içeriği ile ilgili sizlerden çok güzel bildirimler alıyoruz. Makaleleri ile katkı sağlayan tüm yönetici ve öğretim üyelerimize teşekkür ediyorum. Çok yönlü bir yazar ailesi olduk. Yazar ailemiz içerisinde sektör tecrübesi olan yöneticilerimizi görmek isteriz. Dergiye katkı vermek isteyen meslektaşlarımız doğrudan benimle temasa geçebilirler.

İnovatif İş Birliği Çağrısı.

B2B Satış Rehberi’nde Yerinizi Alın. 

Ticaretin gelişiminde alım ve satım bir elmanın iki yarısı. Satış ve satınalma rakip değil bir bütün. Birbirlerini iyi anlayan taraflar mesafe alıp ticaretlerini büyütüyor. Satınalma bölümlerinin değişimini yakından gözlemleyen satış yöneticileri daha fazla başarılı oluyor. İşletme pazarında satın almanın doğasını kavrayamayan satış yöneticilerinin işi giderek zorlaşıyor. Satınalma Dergisi, misyonu gereği sektör tecrübesi ile ticarette tarafları buluşturmaya ve deneyimlerin karşılıklı paylaşılmasına gayret göstermektedir.

Firmalarımız için B2B Satış Rehberi oluşturduk. Fonksiyonel ve öz olmasına gösterdik. Yakında yayınlayacağız. Rehber statik kalmayacak. Sizlerden gelen önerilerle sürekli güncellenecek. İnteraktif bir çalışma içerisinde yol alacağız. Her versiyonla birlikte daha da zenginleşecek.

Şirketlerimizle iş birlikleri kapsamında çalıştay ve eğitimler düzenleyerek güncellemelerde bulunacağız. B2B Satış Rehberi’nde firmalarımızın ürün ve hizmetlerinin faydalarını içeren yazılara yer vereceğiz. Firmalarımız, iş deneyimi aktarımı ve satış vaka çalışmalarıyla profesyonel olarak yer alabilecekler. İşletme pazarı odaklı çalışan firmalarımız iş birliği kapsamında önerilerinizi support@buyernetwork.net e iletebilirsiniz.

Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Murat Erdal
Editör

editor@SatinalmaDergisi.com

 

Tedarik Zinciri Yönetimi Platformu

Tedarik Zinciri Yönetimi Platformu

İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı ile ilgili güncel bilgi. Satınalma, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi ile ilgili her şeyi bu Portalda bulabilirsiniz. Kurumsal pazarda B2B satış geliştirme ve markalama faaliyetleriniz için support@buyernetwok.net BuyerNetwork.net & Satınalma Dergi (9. Yıl) ailesi içerisinde yer almaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Perakende E-Ticaret Tedarik Zinciri Operasyonları Araştırması
Tüm katılımcılarımıza dijital Satınalma Dergisi aboneliği ve Buyer Network öğrenme merkezi üyelik hediyelerimiz bulunmaktadır.