Yüksek Lisans, Yüksek Hedefler
Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı


Satınalma Dergisi 137. Sayı Mayıs 2024 Yayında

Satınalma-Dergisi-Mayıs-2024-1200x1697.jpeg

Satınalma Dergisi 137. Sayı Mayıs 2024 Yayında

Değerli yöneticiler,

Mayıs ayı ülkemiz açısından enflasyonla mücadelede yeni bir dönüm noktası olarak belirlendi. Bu yılın sonuna doğru enflasyondaki artışın dizginlenmesi ve kontrol altına alınması hedefleniyor. Özel sektörde ise satın alma tarafında maliyet ve gider analizi çalışmalarının daha dikkatle gerçekleştirildiği, tedarikçi tarafında ise tekliflerin tekrar tekrar çalışıldığı bir dönemdeyiz. Bu sayımızda tedarik zinciri performans ölçüm yöntemlerinden SCOR modeline yer veriyoruz. Literatürde genel kabul görmüş ve uygulama alanı bulunan performans ölçüm yöntemlerine sıklıkla yer vermeye devam edeceğiz. Bu sayımızda kamu ihalelerinden dış ticarete, sürdürülebilirlikten işletme yönetimine kadar geniş bir çerçevede birbirinden değerli makalelerle birlikteyiz. Katkı veren tüm yazarlarımıza teşekkür ederiz.

Tedarik Zincirinde Dijitalleşme, Riskler ve Fırsatlar Semineri 22 Mayıs’ta İTO Meclis Salonu’nda Gerçekleşecek

Satınalma Dergisi yazarlarının konuşmacı olarak katılacağı bu önemli seminere ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Tedarik zinciri yönetimindeki en yeni gelişmelere ve yönetim metodolojilerine ulaşmak açısından faydalı bir etkinlik olacak.

Ücretsiz kayıt ve program detayları için https://www.ito.org.tr/tr/etkinlikler/detay/tedarik-zincirinde-dijitallesme-riskler-ve-firsatlar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tedarik Zincirlerinde Dijitalleşme Ve Ticarette Riskler & Fırsatlar Semineri Afiş

Eğitimleriniz İçin Doğru Teklifi Alın. 

Tedarikçi performans değerlendirme eğitiminden harcama yönetimi/gider analizine kadar uygun fiyatla satınalma ve tedarik zinciri yönetimi eğitim hizmetleri sunuyoruz. Kurumsal referanslarımıza güveniyoruz.

Eğitim kataloğumuzu satinalmadergisi.com/egitim.pdf indirerek şirket ihtiyacınız için en doğru eğitimi alabilirsiniz.  Eğitim alan firmalara 3.000 TL değerinde 10 kişi için 1 yıllık dergi üyelik avantajı hediyoruz. 

Ekibinizi Geliştirin

E-Dergi Aboneliği ile Ekibinizin Yetkinliklerini Yükseltin

Ekibinizin mesleki ve yönetsel becerilerinin gelişimi için bir adım atın.
Departman olarak dergi arşivine (137 sayı) ve gelecek bir yıl boyunca 12 sayıya erişim sağlayın. Dijital dergi aboneliği için https://satinalmadergisi.com/dijital-islem-merkezi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mayıs 2024 sayımıza katkı veren yazarlarımıza tekrar teşekkür ederim.

Bir sonraki sayıda görüşmek üzere,

Keyifli okumalar,
Prof. Dr. Murat ERDAL

Kapak Mayıs 2024

Anahtar Sözcükler: Tedarik Zinciri Gündemi, Satınalma, tedarik, satın alma, tedarik zinciri, dergi, makale, yazı, ticaret, iş hayatı, yönetim, maliyet, liderlik, lojistik, sözleşme, hukuk, mevzuat, dış ticaret, ithalat, operasyonu satış, pazarlama, planlama

Tedarik Zinciri Yönetimi Platformu

Tedarik Zinciri Yönetimi Platformu

- > İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı ile ilgili güncel bilgi. - > Kurumsal pazarda B2B satış geliştirme ve markalama faaliyetleriniz için SATINALMA DERGİSİ (12. yıl 132 sayı).


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Satınalma ve Tedarik Zinciri Eğitimleri


 

 

 

This will close in 20 seconds